این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گروه مهاجرتی دیاکو کاملا محفوظ می باشد

درباره ما

گروه مهاجرتی دیاکو با بیش از 9 سال سال سابقه درخشان درامر مهاجرت به کشور آلمان ، یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین موسسات مهاجرتی در ایران، امارات، ترکیه و ارمنستان می باشد. تخصص اصلی گروه مهاجرتی دیاکو در زمینه انواع مهاجرت های قانونی به کشور آلمان می باشد و جز معدود موسسات مهاجرتی است که موفق به اخذ مجوز رسمی از دو کشور ایران و آلمان شده است. این موسسه دارای دفتر فعال در ایران ( استان البرز) می باشد.

اهداف گروه مهاجرتی دیاکو

اهداف گروه مهاجرتی دیاکو ارایه اطلاعات دقیق و کامل ، ارزیابی شرایط  و رزومه تحصیلی و کاری شما و ارایه مطمین ترین روش مهاجرتی به شما عزیزان می باشد.

یکی از وجه تمایزهای گروه مهاجرتی دیاکو با سایر موسسات مهاجرتی ، رزومه شفاف و درخشان این موسسه می باشد که در قسمت پرونده های موفق قابل رویت است.

این موسسه متشکل از وکلای مجرب، پزشکان متخصص، دانشجویان و کارفرمایان موفق آلمان می باشد . این مجموعه بزرگ و تخصصی باعث ایجاد یک گروه موفق در تمام امور مهاجرتی به کشور آلمان شده است.

چرا به گروه مهاجرتی دیاکو اعتماد کنیم ؟

با توجه به افزایش  بی سابقه ی مهاجرت ایرانیان به  کشور آلمان، متاسفانه بستر مناسبی برای کلاهبرداران مهاجرتی ایجاد شده است که با ارایه روش ها و مسیر های گمراه کننده و گاها  پرخطر سعی در کسب درآمد و سودجویی را دارند. متاسفانه تعداد این گونه موسسات و شرکت های مهاجرتی روز به روز در حال افزایش است و در نتیجه انتخاب بین صدها موسسه قاونی و غیرقانونی کار بسیار دشواری شده است .

در این قسمت ما قصد داریم به مهم ترین و اصلی سوالات شما در انتخاب یک موسسه مهاجرتی بپردازیم

  1. چگونه بین صدها موسسه مهاجرتی گزینش کنیم ؟
  2. از چه طریقی می توانیم به یک موسسه مهاجرتی اعتماد کنیم ؟
  3. در انتخاب یک موسسه مهاجرتی به چه نکاتی باید دقت کنیم ؟
  4. یک موسسه مهاجرتی چه مجوزهایی باید داشته باشد ؟

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 8