این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گروه مهاجرتی دیاکو کاملا محفوظ می باشد

پرونده های موفق گروه مهاجرتی دیاکو

پرونده های موفق گروه مهاجرتی دیاکو
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/02/24 1 نظر
در این بخش به موارد زیر می پردازیم:

بررسی انواع شرکت های مهاجرتی

پرونده های موفق گروه مهاجرتی دیاکو

چگونه به یک موسسه مهاجرتی اعتماد کنیم ؟

افزایش آمار مهاجرت ایرانیان به آلمان، فرصت مناسبی را برای افرادسودجو و کلاهبرداران مهاجرتی فراهم کرده است. متاسفانه یک سری از این افراد و موسسات حتی با مجوزهای رسمی از کشور ایران نیز مشغول به فعالیت هستند.

 چگونه  بین 100 ها موسسه و شرکت مهاجرتی مهاجرتی گزینش کنیم ؟

یکی از ترفندهای اصلی موسسات و افراد سودجو ، تبلیغات گسترده در فضای مجازی می باشد تا یک ظاهر زیبا و فریبنده از خود ایجاد کنند. باید بسیار محتاط باشید زیراکه بسیاری  از این موسسات تعداد فالوورها و عضو های بسیاری  ( واقعی یا غیرواقعی ) نیز دارند که متاسفانه عمدتاً همین ظاهر فریبنده و جذاب سبب گمراهی شما می شود. پس در نتیجه یک موسسه یا شرکت مهاجرتی را نمی توان براساس تعداد فالوورها یا دنبال کنندگان آن ارزیابی کرد زیراکه شما نیز به راحتی می توانید با صرف هزینه یک صفحه با تعداد فالوور یا دنبال کنندگان خریداری کنید.

همین حالا در گوگل کلمات " خرید فالوور، خرید کانال تلگرام، خرید پیچ اینستاگرام و ..."  را سرچ کنید( حتما شوکه خواهید شد )

روش ارزیابی یک موسسه مهاجرتی چیست؟

یکی از  اصلی ترین روش های ارزیابی یک موسسه مهاجرتی، مشاهده ی پرونده های موفق آن موسسه می باشد. پرونده های موفق هر شرکتی منعکس کننده ی رزومه و سابقه کار آن شرکت است و نکته بسیار مهم آن است که خوشبختانه پرونده های موفق  اکتسابی است و غیرقابل خرید.

این بدین معناست که یک موسسه یا شرکت می تواند با اختصاص بودجه مالی تعداد اعضا و بازدید های خود را بالا ببرد اما هرگز نمی تواند با صرف هزینه پرونده موفق تهیه یا خریداری کند و این اصلی ترین و بزرگترین وجه تمایز بین موسسات مهاجرتی موفق و کلاهبرداران می باشد.

در انتها می پردازیم به جمله ی معروف جناب آقای دیاکو مرادخانی :

رقابت شرکت های مهاجرتی با یکدیگر می بایستی در تعداد پرونده های موفق و ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت تر باشد . بسیار مراقب باشید که تعداد فالوور یا دنبال کنندگان صفحات مجازی، متراژ یا موقعیت مکانی دفتر موسسه، تعداد شعبات و  زرق و برق آن ها، شما را فریب ندهد.

تعدادی از پرونده های موفق گروه مهاجرتی دیاکو

توجه: بخشی از اطلاعات مهم ویزا متقاضیان، بنا به درخواست آن ها مخدوش شده است.

ویزا

در نظر داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان گروه مهاجرتی دیاکو نیز پس از اخذ ویزا و موفقیت پرونده آن ها، بنا به دلایل شخصی مایل به اشتراک گذاری ویزا خود نبوده اند و به همین دلیل در لیست پرونده های موفق قرار داده نشده اند.

 

مشاوره تلفنی

جهت مشاوره تلفنی و بررسی شرایط شما جهت مهاجرت کاری به کشور آلمان کلیک کنید

 

نظرات

captcha Refresh
۱۳۹۹/۰۴/۱۹۰۰
پاسخمن اقامت کشور المان میخواهم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 13

دسته بندی مقالات

مقالات پیشنهادی